object1120833074

Informatinis vaikų ugdymas yra neatsiejama ugdymo programos dalis, juolab, kad vaikams jis labai patinka. Šiais metais papildėme IT bazę, įsigydami planšetinių kompiuterių priešmokyklinei grupei. Panaudodami planšetes, priešmokyklinukai veiklos metu tikrino draugų pastabumą, kai vieni darželio kieme fotografavo įvairius objektus, o kiti ieškojo, kur yra objektai, pavaizduoti nuotraukose. Veiklos metu įsitikinome, kad vaikai gerai pažįsta įstaigos teritoriją, nes nuotraukose užfiksuotus statinius rasdavo greitai. Ilgiau užtruko, ieškant nufotografuotų augalų, plunksnų ar paslėptų žaislų. Tačiau ir šias užduotis pavyko įveikti. Švenčiant Rasas/Jonines, planšetes panaudojome, ieškant paparčio žiedo. Tradicinės šventės, integruojant IT, įdomu ir inovatyvu. 

1 2

3 5

 7 8

9 10

11