Pirmadienį priešmokyklinukai pradėjo turiningai ir aktyviai. Vaikus aplankė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-osios komandos ugniagesys Agnius, kuris vaizdžiai ir įtaigiai papasakojo vaikams apie pavojus, kuriuos gali sukelti ugnis ir vanduo. Imituotuose namuose vaikai turėjo pastebėti pavojingai palinktus daiktus, pasimatavo ugniagesio uniformą, sudalyvavo greitojo apsirengimo varžybose. Jie sužinojo, kad suveikus pavojaus signalui, ugniagesys uniformą turi apsirengti per 45 sekundes. Vaikai prisiminė, kokiu telefonu reikia iškviesti pagalbą, ištikus nelaimei, rinkosi būtinus daiktus, kuriuos pasiimtų į valtį ir t.t. Visi buvo apdovanoti spalvinimo knygelėmis. Dėkojame Kauno priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai už prasmingas ir labai svarbias edukacijas, kurias jie organizuoja darželiuose ir pačiuose padaliniuose.