2024-04-16 Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ vaikai dalyvavo respublikinėje priešmokyklinio amžiaus vaikų Tvarumo laboratorijoje „Moksliukų akademija – 2024“, kurią organizavo Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Lakštingalėlė“. Vaikai renginyje atliko įvairias užduotis, ugdančias tvaraus ir ekologiško gyvenimo įgūdžius: mokėsi iš padėvėtų drabužių ir papuošalų susikurti stilingą įvaizdį, panaudoti antrines žaliavas naujų daiktų gamybai. Su kūrybingų „Lakštingalėlės“ mokytojų pagalba vaikai atliko eksperimetus, įvairias kūrybines užduotis. Dėkojame Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“ direktorei Jolantai Bieliauskienei ir jos komandai už šiltą priėmimą, įtraukiančias veiklas bei dovanas.