Tęsiant šviečiamosios gyvulininkystės programą, priešmokyklinės grupės bendruomenė toliau domisi avininkyste ir kuria. Prisimindami savo apsilankymą Laimingų gyvūnų slėnyje, priešmokyklinukai iš antrinių žaliavų sukūrė bendrą avyčių kompoziciją. Su sukurtomis avytėmis vaikai žaidė, imitavo šeimą. Žaidime aktyviai veikė – avytė mama, avytė senelė, avinas tėtis ir aviukai vaikai. Avytės buvo maitinamos darželio teritorijoje randama gamtine medžiaga, čiuožinėjo nuo vaikų žaidimų aikštelių, miegojo gardeliuose – vaikų žaidimų nameliuose. Visos vaikų sukurtos avytės buvo skirtingos ir išvaizda, ir charakteriu. Tai akcentavome kūrybiniame procese, kad ir mes visi esame labai skirtingi ir individualūs. Kūrybiniame procese buvo labai svarbus bendradarbiavimas tarpusavyje, sutarti, kaip padaryti, ką rinktis, bei puikios emocijos vaikams kartu žaidžiant ir ganant aveles po pievą.