Vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną sulaukėme svečių iš P.Daunio ugdymo centro. Tai projektas „Draugystės tiltas”, kurį daug metų inicijuoja ir vykdo mokytoja Edita Burbienė ir P.Daunio ugdymo centro muzikos mokytoja Aldona Venckienė. Projekto tikslas: pabendrauti su kitais vaikais, pabandyti priimti juos, kitaip besielgiančius, ugdytis toleranciją skirtingai žmonių išvaizdai ir gebėjimams. „Žuvyčių” gr. vaikai su mokytoja Edita prieš pora mėnesių patys keliavo į svečius pas P.Daunio ugdymo centro vaikus švęsti „Žibintų šventės”. Šį kartą veiklos tema buvo Lietuvos gimtadienis.  Mūsų ugdytiniai mokėsi priimti ir išlydėti svečius. Vaikai ima suvokti save, kaip galintį daryti įtaką kitam (pralinksminti, padėti ir kt.) ir atsakingai pasirinkti ką veikti, kaip elgtis, šiuo atveju – koncertuojant, bendraujant, mokosi save ir savo gebėjimus vertinti teigiamai.