Kauno paveikslų galerijoje „Žuvyčių” grupės vaikai su mokytoja Edita ir dailės mokytoja Jurgita aplankė menininkės Almyros Weigel parodą „Aš esu, kas esu ?”. Vaikai grožėjosi ir stebėjosi autorės sukurtais kūriniais erdviose galerijos patalpose. Stebino debesys kabantys virš galvų ir pagaminti iš laikraščių, net buvo suteikta galimybė kiekvienam į tą debesį įkišti galvą. Gražiai atrodė prijuostės pagamintos iš karštų klijų, paveikslai išvynioti iš siūlų, drabužiai sukurti iš laikraščių. Ypač įspūdingai atrodė rožių sodas po kurį buvo galima pasivaikščioti. Visi pauostė darbo pirštines pagamintas iš šokolado – taip ir norėjosi jų atsikąsti. Pasigrožėję paroda visi patraukėme prie kūrybinės užduotėlės – tvariai ir ekologiškai iš senos knygos popieriaus lapo pasigaminome po gėlės žiedą. Edukacijoje patyrėme daug gražių ir gerų emocijų bendraudami su edukatore, keliaudami kartu autobusu, apžiūrėdami parodos eksponatus, atlikdami ir džiaugdamiesi sukurtais popieriniais gėlių žiedais.