Kovo 4-8 dienomis lopšelio-darželio „Vilnelė” „Žuvyčių” (5 m.) grupėje vyko įvairios  projekto „Knygos savaitė” veiklos. Savaitė prasidėjo išvyka pėsčiomis į netoliese esančią „Neries biblioteką”. Bibliotekos darbuotojos vaikus supažindino su jos funkcijomis, knygų įvairove, elgesio su knygomis ir naudojimosi biblioteka taisyklėmis. Kai kuriems vaikams apsilankymas bibliotekoje nebuvo naujiena. Jie  su draugais dalinosi savo asmenine patirtimi  apie apsilankymus šioje bibliotekoje su šeimos nariais. Kelyje į ir iš bibliotekos, vaikai stebėjo ir komentavo bundančios gamtos požymius. Kitą dieną, vaikai, prisiminę elgesio su knygomis taisykles, nutarė  „pagydyti” labiausiai „sergančias”, dažniausiai vartomas ir skaitomas grupėje knygutes. Rūpestingai klijavo jų atsiskyrusius ir įplyšusius lapus bei nugarėles. Trečią projekto dieną vaikai kūrė (lankstė, kirpo, rišo) ir dekoravo savo knygutes. SUP vaikučiai savo knygutes puošė raidėmis, atitinkančiomis garsus, kuriuos mokosi taisyklingai tarti logopedinių pratybų metu. Ketvirtoji diena buvo skirta savo mylimiausios knygutės skirtuko gamybai. Penktąją dieną, išsirinkę knygą, vaikai žymėjosi savo pagamintais skirtukais labiausiai patikusias jos iliustracijas, pasakojo apie savo pasirinkimą, atsakinėjo į draugų ir mokytojų klausimus.

Projektą vykdė: logopedė metodininkė Vilija Misevičiūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Burbienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gytė Dručiūnienė