2026 m. gegužės 27 d. „Šaltinėlio“ grupėje nuaidėjo ypatinga šventė – priešmokyklinukų išleistuvės. Tai buvo jautri ir džiugi akimirka, kupina vaikų juoko, šypsenų, dainų ir gražių atsisveikinimo žodžių.
Šventės metu vaikai tėveliams ir mokytojams dovanojo nuotaikingus šokius, skambias dainas bei nuoširdžiai deklamavo eilėraščius apie vaikystę, draugystę ir artėjančią kelionę į mokyklą. Mažieji atsisveikino su darželiu kupini gerų emocijų, šiltų prisiminimų ir džiaugsmo.
Per šiuos metus vaikai užaugo, sustiprėjo, išmoko draugauti, bendradarbiauti ir drąsiai siekti savo tikslų. Išleistuvių šventėje netrūko nei juoko, nei jaudulio akimirkų – visi kartu prisiminė gražiausias dienas darželyje, patirtus nuotykius ir smagias veiklas.
Su šypsena, daina ir pačiomis gražiausiomis emocijomis „Šaltinėlio“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu ir žengia į naują gyvenimo etapą – mokyklą. Linkime jiems sėkmės, smalsumo, drąsos ir daug nuostabių atradimų pirmoje klasėje.








