Menu Close

„Judu, kalbu, pramogauju“

2026 m. birželio 28 d. Kaune vyko respublikinio edukacinio-prevencinio projekto „Judu, kalbu, pramogauju“ renginys, skirtas vaikų fizinio aktyvumo, kalbinių gebėjimų ir pozityvios emocinės savijautos stiprinimui.

Renginyje dalyvavo Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ „Perliukų“ grupės ugdytiniai kartu su logopede Vilija ir sporto mokytoja Renata.

Vaikai aktyviai įsitraukė į įvairias judriąsias, kalbines bei komandines veiklas, lavino bendravimo įgūdžius, patyrė daug teigiamų emocijų ir džiugių akimirkų bendrystėje su bendraamžiais.

Džiaugiamės vaikų aktyvumu, smalsumu ir prasmingu dalyvavimu edukaciniame renginyje.

 

Skip to content