2026 m. birželio 28 d. Kaune vyko respublikinio edukacinio-prevencinio projekto „Judu, kalbu, pramogauju“ renginys, skirtas vaikų fizinio aktyvumo, kalbinių gebėjimų ir pozityvios emocinės savijautos stiprinimui.
Renginyje dalyvavo Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ „Perliukų“ grupės ugdytiniai kartu su logopede Vilija ir sporto mokytoja Renata.
Vaikai aktyviai įsitraukė į įvairias judriąsias, kalbines bei komandines veiklas, lavino bendravimo įgūdžius, patyrė daug teigiamų emocijų ir džiugių akimirkų bendrystėje su bendraamžiais.
Džiaugiamės vaikų aktyvumu, smalsumu ir prasmingu dalyvavimu edukaciniame renginyje.

















