Vasario 22 d. Kauno ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinukai rinkosi į tradicinę Vaikų konferenciją "Kuriu gimtinei". Šiais metais sulaukėme 11 dalyvių. Džiugino dalyvių išradingumas, nes pranešimų temos buvo…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.