object1120833074

Kauno lopšelis-darželis „Vilnelė“ organizavo eTwinning projekto „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ respublikinę virtualią ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų šeimų ir mokytojų kūrybinių darbų parodą „Netradicinių Kalėdinių eglučių alėja“. Projekte dalyvavo mokytojai ir ugdytinių šeimos iš 19 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, bendrojo ugdymo mokyklų, vaikų ir jaunimo klubo. Tai Kauno, Vilniaus, Jonavos, Akmenės, Radviliškio, Pakruojo, Ugmergės, Kauno ir Raseinių rajonų bendruomenės. Dėkojame visiems dalyviams už mūsų idėjos palaikymą ir kūrybiškumą, puošiant savo įstaigų aplinką. Tegul originalių eglučių alėjos tęsiasi per visą Lietuvą, primindamos, kad norime bendrystės, norime šventinės nuotaikos ir mums svarbu ja dalintis.

https://www.youtube.com/watch?v=HsQTrO6kzZU&feature=youtu.be