object1120833074

2021 m. gruodžio mėn. tapome ilgalaikio sveikos gyvensenos ugdymo projekto „SVEIKATIADA” nariais. Tai projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai bei tėvai. Su projekto veikla galite susipažinti čia: www.sveikatiada.lt

2022 m. sausio-vasario mėn. projekto Sveikatiada” dalyviai kviečiami sudalyvauti konkurse Mano mėgstamiausias užkandis”. Šiandien ši veikla buvo išbandyta „Perliukų” grupėje. Vaikai iš sveikų maisto produktų gamino saulytes ir šypsenėles, vardijo, kokius produktus atsinešė, kas ką mėgsta, ką sveiko valgo ir geria namuose, pasako, koks maistas nesveikas. Aptarė, kad sveikiausias maistas, kuris auga iš žemės, o pagamintas ir perdirbtas – nesveikas. Prie šios veiklos prisijungė ir tėveliai, nufilmavo, kaip namuose vaikai gamina sveikus užkandžius ir grupėje pažiūrėję vaizdo įrašą, vaikai pasidalino mintimis.