object1120833074

Vaikų gamtosauginių vertybių formavimas prasideda dar ikimokykliniais metais, kai vaikams suprantamais metodais, žaismingai ir įdomiai pateikiama informacija apie antrinių žaliavų panaudojimą veikloje, buityje, žaidimuose. Šios idėjos vedina, dailės mokytoja Jurgita pakvietė „Šaltinėlio” grupės bendruomenę rinkti buityje nebereikalingus daiktus ir iš jų sukurti kosminius laivus. Ši idėja įtraukė vaikus į ieškojimų ir atradimų pasaulį, paskatino kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytojomis ieškoti informacijos, diskutuoti, kuriant kosminių laivų projektus. Susiskirstę grupėmis ir pasitelkę vaizduotę, vaikai sukūrė įdomius kosminius laivus, aprūpintus garso ir vaizdo aparatūra, įvairiais išmaniais mechanizmais. Net aikštelėje esantis medis – aštunkojis, pajungtas prie kosminio variklio, tapo kosminiu laivu.