Visada smagu pasidžiaugti darbo rezultatais, o jeigu pavyksta jais pasidalinti su kitais, džiugina dar labiau. Šiais metais užsiauginome daugiau daržovių ir gėlių sodinukų, negu patiems reikia, todėl likusius nusprendėme parduoti. Priešmokyklinukai entuziastingai persodino daigelius į atskirus indelius, užrašė kaina, pavadinimus. Verslumas ir finansinis raštingumas – tai gebėjimai, kurie ugdytini jau nuo vaikystės. Vaikai turėjo galimybę mokytis pažinti pinigus ir juos suskaičiuoti, suprasti, kad darbas gali turėti finansinę išraišką. Taigi, ilgalaikis projektas „Nuo sėklytės iki derliaus” įgavo dar kitokią ugdomąją prasmę. Labai dėkojame ugdytinių tėveliams ir kitiems šeimų nariams už dosnumą, nes mugės metu pavyko surinkti virš 190 Eur., kuriuos skirsime naminių gyvūnų ir paukščių, kuriuos ketiname įsigyti, priežiūrai ir maistui. Tikimės, kad vaikų su meile užauginti augalai gerai augs džiugins savo grožiu ir skoniu.