object1120833074

„Delfinų” grupės bendruomenė – vaikai, jų mokytojos, seneliai ir tėveliai rinkosi į šventinę vakaronę jaukiai papuoštoje salėje. Išsiilgę šilto gyvo bendravimo, susirinko didelis būrys senelių, kuriems vaikučiai su mokytojomis surengė muzikinę programą, pakvietė kartu padainuoti ir pažaisti. Kadangi mūsų šauniam ugdytiniui ukrainiečiui Aleksandrui dar sunku dainuoti lietuviškai, jis su muzikos mokytoja parengė solo numerį savo gimtąja kalba. Renginio vedėjas Rudenėlis kvietė visus grožėti spalvinga gamta ir džiaugtis gausiu derliumi, o vaikai senelius apdovanojo pačių sukurtomis dovanėlėmis. Džiaugiamės, kad mūsų ugdytinių seneliai labai energingi, geranoriški ir, žinoma, mylintys savo anūkus. Dėkojame muzikos mokytojai Jūratei už muziką ir dainas, o grupės mokytojoms Neringai ir Gabrielei už bendruomenės subūrimą jaukiam pavakarojimui.