Priešmokyklinės gr. vaikai su mokytoja Edita ir dailės mokytoja Jurgita kruopščiai ruošėsi turistiniam žygiui: rinkosi  maršrutą, susitarė su tėveliais, ką pasiimti į kuprinę, planavo, ką veiks parke. Sužinojo, kaip galima IT pagalba atrasti tinkamiausią kelią. Sužinojo, kas yra vietovės planas, žingsniamačio programėlė. Pasikartojo saugaus eismo ir elgesio gamtoje, žaidimų aikštelėje taisykles. Nukeliavę į parką prie Neries, žaidė „Lapų ir ženklų medžioklę“, žymėjosi ir aptarė rezultatus. Rinko „Rudeninę puokštę“, fotografavosi. Pikniko metu buvo labai draugiški ir vaišingi, po jo stengėsi tinkamai viską susitvarkyti, būti atidžiais ir dėmesingais. Laikėsi susitarimų žaidimų aikštelėje. Nusprendė, kad žygis labai smagus ir norėtų jį dar pakartoti.