2022 m. birželio 9 d. Kauno lopšelyje-darželyje „Vilnelė“ įvyko respublikinės ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų kūrybos parodos-konkurso „Mano pasaka“ atidarymas. Vaikai kartu su pedagogais kūrė savo pasakas, kurias iliustravo sugalvotų personažų skulptūromis ir 3D maketais. Vaikai kūrybinius darbus atliko iš įvairių medžiagų: keramikos, popieriaus, kartono ir modelino. Gamindami kūrinius iš įvairių medžiagų, vaikai mokėsi derinti jas tarpusavyje, tyrinėjo įvairių medžiagų savybes. Konkurso laureatais tapo Kauno lopšelio-darželio „Pušaitė“, Kaišiadorių meno mokyklos, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos, Širvintų meno mokyklos ir Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ ugdytinai. Apžiūrėti parodos eksponatus bus galima iki 2022 m. liepos 1 dienos.