Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtuali paroda „Mažoje širdelėje visa Lietuva“ atidaryta vasario 28 d. STEAM vaikų konferencijos „Kuriu gimtinei” metu. Konferencijos dalyviai galėjo pasigrožėti Lietuvos vaikų kūryba, kurią kruopščiai atrinko ir į vaizdo filmuką sudėjo meninio ugdymo mokytoja Jurgita Kolčina. Tai – jau tradicija tapusi paroda, kasmet sukviečianti vis daugiau dalyvių. Šiais metais iš viso pristatyta 80 vnt. kūrybinių darbų, atliktų tapybos, piešimo, aplikacijos, lipdymo technikomis, 2 įrašai: šokis Lietuvai ir eilėraštis tėvynei. Vaikai savo atliktais darbeliais kūrybiškai, savitai, originaliai išreiškė meilę savo šaliai, ugdė tautines ir pilietines vertybes, parodė gimtosios šalies svarbumą, brangumą, grožį… Ir suprato, kad svarbiausia Lietuvos vertybė yra jie patys.

Dėkojame visiems dalyviams už bendradarbiavimą,

sveikindami su ateinančiu pavasariu

ir Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.