Muzikos mokytojos Jūratės iniciatyva mūsų ugdytiniams koncertavo muzikos mokyklų auklėtiniai. Ugdytiniai turėjo galimybę susipažinti su smuiko, saksofono, pianino, gitaros, akordeono ir birbynės garsais. Įvairių instrumentų muzikos įrašus vaikams tenka išgirsti veiklų metu, tačiau gyvai pamatyti darželyje grojančių mokinių dar neteko. Jie ne tik atidžiai klausėsi muzikos, bet ir kartu dainavo, plojo ar kitaip pritarė muzikai. Po koncerto kartu su muzikos mokytoja prisiminė muzikos instrumentų pavadinimus, pasakė, kuris labiausiai patiko ir netgi turėjo galimybę paliesti juos, paspausti mygtukus. Grupėje vaikai nupiešė jiems labiausiai patikusius muzikos instrumentus ir kai kurie užrašė pavadinimus.