object1120833074

Muzikos mokytojos Giedrės ir dailės mokytojos Jurgitos iniciatyva lauko aikštelėje vyko meno veiklų sintezė, kai vaikai per muzikos pamoką išklausę pasaką „Vasaros spalvų karalystė”, vizualinius pojūčius perteikė dailės priemonėmis. Jie rinkosi ant kokio paviršiaus nori kurti: asfalto grindinio, medvilninio audinio, popierinio tapeto ar skaidrios pakavimo plėvelės. Taip pat vaikai rinkosi priemones kūrybai: šlapią kreidą, balioną, vienkartinę šakutę, purkštukus, teptukus, kempinėles, netgi dažų paletėmis pavyko perteikti jausmus. Vaikai nestokojo geros nuotaikos, gražiai bendravo ir bendradarbiavo vieni su kitais, sukūrė nuostabius vaizdus apie vasarą ir labai laukia ateinančios jos su šiltu oru, gražiomis gėlėmis, skaniomis uogomis, gaiviu ežero ar jūros vandeniu, ir daug daug spalvotų ir gražių akimirkų.