Gerbiami tėveliai,

LR vyriausybė griežtina karantino sąlygas, bet be mūsų visų sąmoningumo ir pastangų apsaugoti vieniems kitus, pandemijos suvaldyti nesiseka. Visuomenės informavimo priemonės nuolat akcentuoja, kad pastaruoju metu padaugėjo vaikų, užsikrėtusių Covid-19 skaičius. Karantino griežtinimo sąlygos numato, kad kontaktuoti gali tik asmenys iš vieno namų ūkio. Kviečiame pasvarstyti, iš kelių namų ūkių kontaktuoja darželio grupių bendruomenės ir atsižvelgti į LR Vyriausybės rekomendacijas: „2.2.9.1…Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu“.

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. LAPKRIČIO 4 D. NUTARIMAs NR. 1226 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO" 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. LAPKRIČIO 4 D. NUTARIMO NR. 1226 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“ PAKEITIMAS  2020 m. gruodžio 14 d. Nr. 1418