Patvirtinti 2023 m. Šviečiamosios gyvulininkystės programos (Programa) dalyviai. Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas patvirtino 40 švietimo įstaigų sąrašą: 15 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų, įgyvendinančių Programos I modulį, 15 pradinio ugdymo įstaigų, įgyvendinančių Programos II modulį (1-4 klasė) ir 10 pagrindinio ugdymo įstaigų, įgyvendinančių Programos III modulį (5-8 klasė). Viena švietimo įstaiga Programoje dalyvauja su viena dalyvių grupe, kurioje yra ne daugiau kaip 25 vaikai ar mokiniai ir ne mažiau kaip 20.

Programos dalyviams pagal kiekvieną modulį yra parengta edukacinė medžiaga lietuviško gyvulininkystės sektoriaus pristatymui:

Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai bus aprūpinti užduočių ir spalvinimo knygelėmis, moksleiviai – užduočių knygelėmis, o auklėtojos ir pedagogės – metodine medžiaga (el. versija). Programos dalyviai, naudodami mokomąją medžiagą ir metodines bei vaizdines priemones, turės savarankiškai organizuoti šviečiamąją veiklą savo įstaigoje – surengti mažiausiai vieną šviečiamąjį gyvulininkystės renginį (teminę valandėlę, žaidimą, viktoriną, seminarą, lauko dieną, pažintinę išvyką ar kt.).

Programos dalyviams VšĮ Kaimo verslo ir rinkos plėtros agentūra planuoja suorganizuoti ir gyvą pažintį su gyvulininkyste

Daugiau informacijos apie Šviečiamosios gyvulininkystės programą rasite socialiniame tinkle „Facebook“ Šviečiamoji gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir aš“, interneto svetainėje www.litfood.lt.

2023 m. kovo 16 d. žemės ūkio ministro įsakymas Nr. 3D-161 „Dėl 2023 m. Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių sąrašo patvirtinimo“.

Įsakymas

Patvirtintas sąrašas