object1120833074

+¢iemos taku

Žiemos metas su visomis jo siūlomomis pramogomis įkvepia ne vieną kompozitorių ar poetą, kuriančius vaikams. Vaikų muzikos kūrėjai siūlo nepaprastai gražių dainelų žiemos tematika, o vaikai labai jas mėgsta. Idėja surengti vaikų dainų ir šokių festivalį žiemos tematika prieš keletą metų kilo muzikos mokytojai Giedrei Motiejūnienei. Pirmąjame festivalyje „Žiemos taku" dalyvavo tik Kauno ikimokyklinės įstaigos, tačiau subrandinta mintis organizuoti jį respublikos mastu neapleido. Kadangi šiais metais negalėjome surengti gyvo dalyvių susitikimo, perkelėme jį į virtualią erdvę. Festivalio nuostatai  Žiemos taku nuostatai 2021m.

Dėkojame dalyviams iš 27 Lietuvos ikimokyklinių įstaigų: Kauno, Kauno rajono, Jonavos, Šiaulių, Mažeikių.

Lauksime Jūsų festivalyje ir kitais metais.  

Festivalio vaizdo įrašą žiūrėkite čia: https://youtu.be/tUZEJ1cfovQ