Kovo 10 d. priešmokyklinės „Šaltinėlio” gr. ugdytiniai kartu su vaikais iš 19 Kauno m. ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokyklų dalyvavo muzikiniame projekte-koncerte „Meilė Tėvynei mažoj širdelėj 2023”, kurį jau 23 metus organizuoja  J.Naujalio muzikos gimnazija. Muzikos mokytoja Jūratė Dailydėnienė su ugdytiniais parengė dainą “Mamyte, nupirk žirgelį”. Vaikai drąsiai jautėsi didelėje scenoje, dainuodami ir pritardami dainai ritminėmis lazdelėmis. Elzei, Dovydui, Annai, Gabrieliui, Vyčiui, Vyteniui ir Uosiui tai buvo pirmoji pažintis su muzikos mokykla. Vaikai grįžo apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanomis.

Šis koncertas skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – kovo 11-ajai

Linkime gražios ir prasmingos šventės !