object1120833074

Lapkričio 23 d. „Šaltinėlio”, „Žuvyčių” ir „Perliukų” grupių vaikų komanda kartu su logopede Vilija ir mokytoja Loreta dalyvavo ilgalaikio integruoto projekto „Judu ir kalbu” veiklose, kurios šį kartą vyko lopšelyje-darželyje „Židinėlis”. Tai tęstinis Vilijampolės ir Šilainių mikrorajonų projektas, kurio metu ikimokyklinio, priešmokyklinio, meninio ugdymo mokytojai ir logopedai tobulina tarpinstitucinį bendradarbiavimą, ieškodami įdomių, inovatyvių ugdymo metodų. Per judrias, pažintines ir patirtines veiklas vaikai lavino kalbinius, muzikinius gebėjimus, judesių koordinaciją, džiaugėsi ne tik savo, bet ir draugų pasiekimais, tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją. Projektas pradėtas mūsų darželio mokytojų ir logopedės Vilijos Misevičiūtės iniciatyva skaičiuoja jau 9 metus, neprarasdamas savo vertės bei  įgaudamas naujų vaikų ugdymo formų.