object1120833074

„Perliukų” grupės vaikai vykdo Šviečiamosios gyvulininkystės programą. Šiandien praktiškai susipažino su žirgininkyste ir išbandė jėgas žirgyne „Kariūnas”. Vaikus lydėjo direktorius Rolandas, mokytojos Alma ir Rasa. Iki šiol nepažinta aplinka nustebino kvapais, darbais ir malonumais. Vaikai sužinojo kur gyvena žirgai, pamaitino obuoliais ir morkom, sušukavo, patikrino kanopas ir prisijodinėjo iki valiai. Prireikė drąsos paduoti obuolį ar morką, bei įveikti baimę ant jo užsėdant ir jojant. Puiki galimybė pasitaikė pamatyti ir baltą, ir rudą, ir juodą žirgą, neseniai gimusį kumeliuką. O kiek džiaugsmo buvo patiems pašokinėti per kliūtis kaip mažiems žirgeliams. Puiki patirtis mokantis bendradarbiauti ir bendrauti, nes  siekiant rezultato, raitelis ir žirgas turi dirbti darniai, atsižvelgiant ne tik į savo, bet ir kitų norus, poreikius ir galimybes.