object1120833074

Šiais metais „Žuvyčių” gr. vaikai su mokytoja Daiva Lydekiene dalyvavo tarptautiniame projekte  „Pasakyk pasauliui Labas“ (Say hello to the world). Šio projekto tikslas – skatinti bendravimą tarp darželių ir pradinių mokyklų vaikų visame pasaulyje, įsigyti draugų užsienyje, sužinoti daugiau apie kitas kultūras, taip ugdantis toleranciją. Projektas buvo plėtojamas, įgyvendinant „Penkių pirštų“ programą, kurią sudaro penkios temos: „Aš“, „Aš ir mano šeima“, „Aš ir mano darželis“, „Aš ir mano miestas“, „Aš ir mano šalis“. Į pasirengimą šioms veikloms buvo įtraukta visa bendruomenė, taip pat ir vaikų šeimos, nes reikėjo rinkti, apibendrinti ir pristatyti medžiagą apie savo įstaigą, šeimą, Lietuvą. Mūsų partneriai šiame projekte buvo slovėnai, Liublianos miesto darželinukai, su kuriais bendravome anglų kalba.

Džiaugaimės šia patirtimi ir gautu tolerantiško darželio pripažinimu.