Dailės mokytojo Alvydo iniciatyva priešmokyklinės „Šaltinėlio” gr. vaikai kuria, išbando įvairias dailės, keramikos, konstravimo technikas, o jų darbeliai dalyvauja respublikiniuose partnerių projektuose. Respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Žemės alsavimas“ tikslas – paminėti Žemės dieną, ugdyti vaikų kūrybinius ir meninius gebėjimus, skatinant mokinių domėjimąsi gamta, ekologija bei bendražmogiškomis vertybėmis, meninėmis erdvinės išraiškos priemonėmis atskleisti gamtos grožį ir jo trapumą. Šiam projektui vaikai iš molio nulipdė kompoziją „Miško gyventojai” ir tapo konkurso laureatais. Sveikiname priešmokyklinės gr. vaikus ir jų dailės mokytoją Alvydą Urbietį.

Paroda-projektas „Dovana Lietuvai“ vyko nuo 2022 m. vasario 16 iki kovo 11 d. Projekto organizatorius – Telšių l/d „Eglutė”. Projekto tikslas – pasitelkiant STEAM veiklas, ugdyti vaikų kūrybiškumą, skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių socialinę partnerystę, puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę kutriant dovaną Lietuvai. Projekto metu vaikai tyrinėjo  gipskartonio konstrukcines galimybes apdirbant jį įvairiais būdais: pjaunant, gręžiant, klijuojant, maketuojant, dažant, matuojant ir jungiant su kitomis medžiagomis.