object1120833074
Kasmet balandžio 2-ąją, minint Hanso Christiano Anderseno gimtadienį, švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas. Tarptautinė vaikų ir jaunimo knygų taryba (IBBY), tarptautinė ne pelno organizacija, remia šį renginį nuo 1967 m.

PASAKOJIMAI – TARSI SPARNAI, LEIDŽIANTYS KASDIEN SKRAIDYTI AUKŠTAI DANGUJE

                                                                                                                                                     Richard Van Camp

„Perliukų” gr. vaikai dar nemoka skaityti ir rašyti, tačiau supranta, kad knyga susideda iš raidžių ir piešinių. Jie kruopščiai dėliojo mokytojos Almos iškarpytas raideles, kirpo ir spalvino paukščius ir sukūrė savo kygeles. Žinoma, kad su sparnais !